Овочечистка Maestro MR-1175
Maestro MR-1175 |
|
Довжина виробу 145 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1175
Усі ціни 15 →Овощечистка Maestro Фіолетовий MR-1175 | 54 грн. |
Овощечистка Maestro Жовтий MR-1175 | 54 грн. |
Овощечистка Maestro Зелений MR-1175 | 54 грн. |
Овочечистка Maestro силікон MR-1175 | 71 грн. |
Овочечистка Maestro Жовтий MR-1175 | 54 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →