Литий диск MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET35 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 8 031 до 10 999 грн. Порівняти ціни 48 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Mak DaVinci R18 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 (gloss black) 10020 | 9 628 грн. |
MAK DaVinci R18 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA60.1 Gloss Black | 8 031 грн. |
Диски Mak DaVinci 7x18 5x114,3 ET35 DIA60,1 (gloss black) | 9 627 грн. |
Mak DaVinci (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) black mirror | 9 688 грн. |
MAK Легковий диск MAK DAVINCI BLACK MIRROR R18 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 | 9 257 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі