Литий диск MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET50 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 8 031 до 10 199 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET50 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 7x18/5x114,3 ET50 DIA60,1
Сортувати
MAK DaVinci R18 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA60.1 Gloss Black | 8 031 грн. |
Mak DAVINCI Black Mirror Face (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) | 10 199 грн. |
MAK Davinci (7J x 18 5x114.3 ET50 DIA60.1) Titan На замовлення з Європи. | 9 812 грн. |
Диски Mak DaVinci 7x18 5x114,3 ET50 DIA60,1 (black mirror face) (100229756 | 9 420 грн. |
MAK DaVinci R18 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA60.1 Black mirror | 8 508 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі