Литий диск MAK Express 7,5x18/5x118 ET58 DIA71,1
Фото 29 | від 11 843 до 13 199 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):58 мм |
Модифікації MAK Express 25
Характеристики
MAK Express 7,5x18/5x118 ET58 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Express 7,5x18/5x118 ET58 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak Express 7,5x18 5x118 ET58 DIA71,1 (black mirror) | 11 843 грн. |
Mak EXPRESS Black Mirror Face (R18 W7.5 PCD5x118 ET58 DIA71.1) | 13 199 грн. |
Диски Mak Express 7,5x18 5x118 ET58 DIA71,1 (black mirror face) (100229763 | 12 106 грн. |
Mak EXPRESS Gloss Black (R18 W7.5 PCD5x118 ET58 DIA71.1) | 12 499 грн. |
Диски MAK Express Gloss Black R18 W7,5 PCD5x118 ET58 DIA71,1 ID321516 | 11 912 грн. |
Закрити
Схожі