Литий диск MAK Rennen 8,5x19/5x130 ET52 DIA71,6
Відео 1Фото 5 | від 13 470 до 14 999 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації MAK Rennen 72
Характеристики
MAK Rennen 8,5x19/5x130 ET52 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Rennen 8,5x19/5x130 ET52 DIA71,6
Сортувати
Mak RENNEN Matt Black (R19 W8.5 PCD5x130 ET52 DIA71.6) | 14 999 грн. |
MAK Rennen (8.5J x 19 5x130 ET52 DIA71.6) MATT BLACK На замовлення з Європ | 14 504 грн. |
Диски Mak Rennen 8,5x19 5x130 ET52 DIA71,6 (чорні матові) (1001117398) | 13 841 грн. |
MAK Rennen (8.5J x 19 5x130 ET52 DIA71.6) Silver На замовлення з Європи. | 14 504 грн. |
Диски Mak Rennen 8,5x19 5x130 ET52 DIA71,6 (silver) (1001163211) | 13 470 грн. |
Диски MAK Rennen Silver R19 W8,5 PCD5x130 ET52 DIA71,6 ID310573 | 14 140 грн. |
Диски MAK Rennen Matt Black R19 W8,5 PCD5x130 ET52 DIA71,6 ID312428 | 14 140 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі