Литий диск MAK Rennen 9x18/5x130 ET45 DIA71,6
Відео 1Фото 5 | від 10 507 до 13 113 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Rennen 72
Характеристики
MAK Rennen 9x18/5x130 ET45 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Rennen 9x18/5x130 ET45 DIA71,6
Сортувати
Диски Mak Rennen 9x18 5x130 ET45 DIA71,6 (matt black) | 10 921 грн. |
Mak Rennen silver (R18 W9.0 PCD5x130 ET45 DIA71.6) | 12 099 грн. |
Mak Rennen R18 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Silver F9080NNSI45KY | 12 672 грн. |
Mak Rennen R18 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Silver | 13 113 грн. |
Диски Mak Rennen 9x18 5x130 ET45 DIA71,6 (silver) | 10 507 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі