Литий диск MAK Stockholm 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Фото 3 | від 10 184 до 13 491 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації MAK Stockholm 27
Характеристики
MAK Stockholm 8x18/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stockholm 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Диски Mak Stockholm 8x18 5x108 ET55 DIA63,4 (matt titan) | 10 184 грн. |
Mak Stockholm ice black (R18 W8.0 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 12 299 грн. |
Mak Stockholm R18 W8 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Matt Titan F8080KSMT55GD5X | 12 347 грн. |
MAK STOCKHOLM (8J x 18 5x108 ET55 DIA63.4) ice black На замовлення з Європ | 11 119 грн. |
Mak Stockholm R18 W8 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Matt Titan | 12 776 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі