Литий диск MAK Stone 6 8x18/6x114,3 ET45 DIA66,1
Фото 3 | від 10 328 до 12 905 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Stone 6 32
Характеристики
MAK Stone 6 8x18/6x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 6 8x18/6x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
Mak STONE 6 Gloss Black (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1) | 11 899 грн. |
Mak Stone 6 R18 W8 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1 Black Mirror F80806TBM45ZN4 | 10 328 грн. |
MAK Stone 6 (8J x 18 6x114.3 ET45 DIA66.1) Silver На замовлення з Європи. | 11 396 грн. |
Mak Stone 6 R18 W8 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1 Black Mirror | 10 487 грн. |
Mak STONE 6 Silver (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1) | 11 599 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі