Литий диск MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET50 DIA93,1
Фото 3 | від 9 006 до 12 425 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):93.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Stone 6 32
Характеристики
MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET50 DIA93,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET50 DIA93,1
Сортувати
Mak STONE 6 Silver (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1) | 11 599 грн. |
Mak Stone6 Silver R18 W8 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1 | 9 735 грн. |
Mak Stone6 Silver R18 W8 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1 | 9 741 грн. |
Mak Stone 6 8x18 6x139.7 ET50 DIA93.1 S | 9 456 грн. |
Диск Mak Stone 6 S R18 W8,0 PCD6x139,7 ET50 DIA93,1 | 9 006 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі