Литий диск MAK X-Mode 11,5x21/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 3 | від 18 490 до 29 257 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAK X-Mode 15
Характеристики
MAK X-Mode 11,5x21/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK X-Mode 11,5x21/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak X-Mode 11,5x21 5x112 ET38 DIA66,6 (silver) | 18 962 грн. |
Mak X-Mode 11.5x21 5x112 ET38 DIA66.6 GB | 18 490 грн. |
Mak X-MODE Black Mirror Face (R21 W11.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 26 599 грн. |
Mak X-Mode R21 W11.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Gloss Black F1521XMGB38WS2X | 26 729 грн. |
MAK X-MODE (11.5J x 21 5x112 ET38 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 24 288 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі