Литий диск MAK Zenith 8x18/5x112 ET42 DIA76
Відео 7Фото 11 | від 11 011 до 11 833 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 8x18/5x112 ET42 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 8x18/5x112 ET42 DIA76
Сортувати
Mak Zenith R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Silver F8080ZHHS42VK | 11 011 грн. |
Mak Zenith R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Silver | 11 394 грн. |
Mak Zenith R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Matt Black F8080ZHMB42VK | 11 435 грн. |
Mak Zenith R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Matt Black | 11 833 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі