Болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102
Фото 3 |
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102 |
|
X-LOCK — унікальна бесключевая система кріплення оснащення
Звичайний диск з круглим отвором не підходить для роботи з даною моделлю
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102
Усі ціни 33 →Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWX 18V-10 у L-Boxx 136 | 23 462 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch Professional GWX 18V-10 в L-Boxx 1 | 23 462 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional 2 акб GB | 18 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWX 18V-10 (18, 2х5 А*год, 125 мм) (0 | 23 462 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch 18V-10, 18V, 125 мм, 2x5.0 Аг. (0.601 | 23 462 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102
Ціни на Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0100 | від 8 138 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0102 | від 18 999 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch GWX 18V-10 Professional 06017B0101 | від 11 280 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →