Болгарка Makita GA9081
Фото 5 |
Makita GA9081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GA9081
Усі ціни 7 →Кутова шліфмашина Makita GA9081 | 9 074 грн. |
Кутова шліфмашина Makita GA9081 | 11 486 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita GA9081 | 8 425 грн. |
Угловая шлифмашина Makita (GA9081) | 11 486 грн. |
Шлифмашина угловая Makita GA9081 | 8 972 грн. |
Кутова шліфмашина Makita 2700В 230мм (GA9081) | 11 486 грн. |
Кутова шліфувальна машина Makita GA9081 | 9 074 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →