Болгарка Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Відео 2Фото 4 |
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 нефиксируемая кнопка плавний пуск нефиксируемая кнопка плавний пуск фиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
У моделі W 26-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 26-230 MVT Quick є плавний пуск, електронний захист двигуна, запобіжна муфта і безключова заміна диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Усі ціни 9 →Болгарка Metabo WE 26-230 MVT Quick (606475000) | 9 805 грн. |
Болгарка Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 | 9 806 грн. |
Болгарка Metabo WE 26-230 MVT QUICK (606475000) 606475000 | 10 322 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 | 9 806 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WE 26-230 MVT QUICK (606475000) | 9 806 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Ціни на Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 26-230 MVT 606474260 | від 9 230 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475260 | від 9 747 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 | від 9 725 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo W 26-230 MVT 606474000 | від 7 173 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →