Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000
Відео 2Фото 2 |
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000
Усі ціни 19 →Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick (606476000) | 8 980 грн. |
Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 | 8 989 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEA 26-230 MVT QUICK (606476000) 606476000 | 8 989 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 | 8 989 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEA 26-230 MVT QUICK (606476000) | 8 989 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000
Ціни на Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | від 10 724 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 | від 8 979 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →