Циркулярна пила Makita M5802
Відео 5Фото 11 |
Makita M5802 |
|
Ручна дискова пилка з «бюджетної» серії Makita MT, яка відрізняється від звичайних інструментів тієї ж марки кольором корпусу, спрощеною конструкцією та використанням дешевших деталей. Циркулярка оснащена не надто потужним двигуном (1050 Вт), який частково обмежує її можливості. Тому дискова пила Makita M5802, незважаючи на заявлену глибину пропилу 68 мм, найкраще підходить для роботи з відносно тонкими матеріалами. Наприклад, на будівництві або майстерні її слід використовувати не для розрізання товстих дощок і великоформатних брусів, а для розкрою фанери, плит OSB або порізки ламінату і паркету. Розміри захисного кожуха і шпинделя припускають використанням зубчастих дисків, що мають зовнішній діаметр 190 мм і отвір отвір 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita M5802
Усі ціни 47 →Дискова пила Makita M5802 | 4 726 грн. |
Пила дискова Makita M5802 | 5 895 грн. |
Дискова пила Makita M 5802 M5802 | 4 726 грн. |
Ручна дискова пила Makita M5802 в картонній коробці | 4 726 грн. |
Ручна дискова пила Makita MT M5802 (1.05 кВт, 190 мм) | 5 980 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди