Кикборд iTrike JR 3-055
Фото 25 |
iTrike JR 3-055 |
|
Недорогий дитячий 3-х колісний самокат (кікборд) зі зручною складною конструкцією, якісними литими колесами та LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт базової цінової категорії. Може використовуватись дітьми віком від 3 років, а його конструкція здатна витримати вагу до 50 кг. Такий самокат сподобається малюкові і Вас не залишить байдужими. Він допоможе весело проводити час на прогулянці, сприятиме розвитку координації рухів дитини та розвине її вміння тримати рівновагу.
Поворот коліс у самокаті iTrike JR 3-055 здійснюється нахилом кермової стійки у бік повороту - така система управління є більш зрозумілою для маленьких дітей, ніж доросле кермо, що повертається навколо вертикальної осі. Стійкість до ударів і падінь досягається за рахунок використання легких та міцних полімерних та полімер-композитних матеріалів, з яких виготовлено більшість елементів конструкції.
Ця модель хороша для катання в міських умовах, вона займає мінімум місця для зберігання і легко складається кількома рухами. Для дітей різного зростання кермо регулюється та фіксується на висоті до 85 см. Посилені колеса (2x120 та 1x80 мм) дають гарне зчеплення з дорожнім покриттям, непогано амортизують та згладжують дрібні нерівності. Безвідмовний гальмівний механізм приводиться в дію натисканням ноги на заднє крило, яке притискається до колеса. Це просте, безпечне та перевірене часом рішення дозволяє оперативно гасити зайву швидкість.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike JR 3-055
Усі ціни 169 →Самокат iTrike Jr 3-055-WP8 Maxi | 1 178 грн. |
Дитячий складаний самокат iTrike JR 3-055-WP5 Принт JR3-055-WP5 | 854 грн. |
iTrike JR 3-055-WP17 JR3-055-WP17 | 1 449 грн. |
Самокат дитячий триколісний iTrike Maxi JR 3-055-WP7 з підсвічуванням колі | 2 062 грн. |
Самокат iTrike Jr 3-055-WP9 Maxi | 1 209 грн. |