Кикборд Maraton Maxi G
Фото 7 |
Maraton Maxi G |
|
Самокат оснащений такими колесами.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Maxi G
Самокат Maraton Maxi-G (Розовый Космос) | 913 грн. |
Триколісний самокат Maraton Maxi - G космос | 990 грн. |
Самокат Maraton Maxi-G (Космос) | 913 грн. |
Самокат Maraton Maxi-G (Бабочки) | 913 грн. |
Трехколесный самокат Maraton Maxi - G рыбки | 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →