Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 500 v4 500 л
Drazice NAD 500 v4 |
|
V4 – баки без внутрішнього резервуара з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK і теплообмінником 1.5 м².
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 500 v4 500 л
Drazice Drazice NAD 500 v4 | 31 663 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 500 V4 121380395 | 32 535 грн. |
Буферна ємність Drazice NAD 500 V4 | 31 981 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NAD 500 v4 1213803295 | 43 380 грн. |
Модификації Drazice NAD 500 v4
Ціни на Drazice NAD 500 v4 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 500 v4 500 л | від 31 663 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice NAD 750 v4 750 л | від 35 629 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v4 1000 л | від 39 302 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →