Ножівка Master Tool 14-2230
Master Tool 14-2230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2230
Усі ціни 9 →Ножовка по металлу MASTERTOOL 300мм (14-2230) | 124 грн. |
Пилка по металу Mastertool 300 мм (14-2230) | 124 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL GM 300 мм пластикова ручка (14-2230) | 124 грн. |
Ножівка для металу 300 мм MASTERTOOL пластиковою ручкою полотно 12,5 мм 24 | 106 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL 300 мм пластикова рукоятка 14-2230 | 224 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →