Ножівка Master Tool 14-2136
Фото 4 |
Master Tool 14-2136 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2136
Усі ціни 6 →Ножовка по металлу MASTERTOOL 300мм (14-2136) | 399 грн. |
Ножівка по металу MasterTool GM 300 мм, кут нахилу полотна 45-90* (Арт.: 1 | 399 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL 300 мм алюмінієва рукоять кут нахилу полотна | 499 грн. |
Ножівка по металу 300 мм, алюмінієва рукоять, кут нахилу полотна 45-90*, M | 343 грн. |
Ножівка по металу Mastertool 300 мм алюмінієва ручка (14-2136) | 399 грн. |
Ножівка по металу MASTER TOOL 14-2136 300мм | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →