Ножівка Master Tool 14-6905
Фото 4 |
Master Tool 14-6905 |
|
У моделі 14-6905 телескопічна штанга довжиною 2.3 – 5 м, а в моделі 14-6904 довжина штанги 1.5 – 2.5 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6905
Усі ціни 10 →Ножовка садовая штанговая MasterTool ПРОФИ 5 м, полотно 420 мм 14-6905 | 1 999 грн. |
Ножовка по дереву садовая MASTERTOOL телескопическая 420мм (14-6905) | 2 020 грн. |
Ножівка штангова MASTER TOOL ПРОФИ садова 5м, полотно 490мм (14-6905) | 2 020 грн. |
Ножівка садова Mastertool штангова 5 м (14-6905) | 2 020 грн. |
Ножівка штангова MasterTool GM ПРОФІ садові 5,0 м, полотно 420 мм, 6TPI, з | 2 020 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →