Ножівка Master Tool 14-2227
Фото 7 |
Master Tool 14-2227 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2227
Усі ціни 10 →Ножовка по металлу MASTERTOOL 250-300мм (14-2227) | 300 грн. |
Ножівка для металу Mastertool 250-300 мм (14-2227) | 300 грн. |
Ножівка по металу MasterTool GM 250-300 мм, 3 flex полотна, металева ручка | 300 грн. |
Ножівка Mastertool 14-2227s - 250-300 мм металева ручка Pro (DR-000048863) | 340 грн. |
Ножівка по металу MASTERTOOL 250-300 мм із металевою ручкою ергономічна на | 400 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →