Ножівка Master Tool 14-2770
Master Tool 14-2770 550 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2770
Усі ціни 9 →Ножовка по пенобетону универсальная MASTERTOOL 750мм (14-2770) | 759 грн. |
Пилка по пінобетону Mastertool 700 мм (14-2770) | 575 грн. |
Ножівка для піноблоків MasterTool GM 700 мм, зуб з напайкою, тефлонове пок | 759 грн. |
Ножівка для піноблоків MASTERTOOL, 700 мм, зуб із переможною напайкою, теф | 797 грн. |
Ножівка для піноблоків MASTERTOOL 700 мм зуб із переможною напайкою тефлон | 642 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель 14-2755 — довжина полотна 550 мм
- Модель 14-2770 — довжина полотна 700 мм
Модификації Master Tool 14-2770
Ціни на Master Tool 14-2770 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2755 | від 609 грн. | 12 пропозицій | ||
Master Tool 14-2770 | від 575 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →