Ножівка Master Tool 14-2645
Master Tool 14-2645 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2645
Усі ціни 10 →Ножовка по дереву универсальная MASTERTOOL 450мм (14-2645) | 288 грн. |
Пилка по дереву Mastertool Max Cut 450 мм (14-2645) | 288 грн. |
Ножівка столярна MasterTool GM 450 мм, 4TPI MAX CUT, закалений зуб, 2-D за | 288 грн. |
Ножівка столярна 450 мм MASTERTOOL 4TPI MAX CUT загартований зуб 2D заточу | 244 грн. |
Ножівка столярна MASTERTOOL 4TPI MAX CUT 450 мм загартований зуб 2D заточу | 293 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Master Tool 14-2645
Ціни на Master Tool 14-2645 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2640 | від 227 грн. | 11 пропозицій | ||
Master Tool 14-2645 | від 205 грн. | 12 пропозицій | ||
Master Tool 14-2650 | від 265 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →