Ножівка Master Tool 14-6913
Фото 4 |
Master Tool 14-6913 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6913
Ножовка лучковая MasterTool 530 мм 14-6913 | 149 грн. |
Ножовка по дереву лучковая MASTERTOOL 530мм (14-6913) | 175 грн. |
Пила лучкова 530 мм MASTERTOOL 4TPI з ергономічною ручкою 14-6913 | 168 грн. |
Ножівка лучкова MASTER TOOL 530 мм (14-6913) | 175 грн. |
Модификації Master Tool 14-6913
Ціни на Master Tool 14-6913 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-6913 | від 149 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 14-6914 | від 173 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 14-6909 | від 215 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →