Ножівка Master Tool 14-2723
Master Tool 14-2723 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2723
Усі ціни 8 →Ножовка по дереву выкружная MASTERTOOL 300мм (14-2723) | 224 грн. |
Ножівка викружна Mastertool 300 мм (14-2723) | 224 грн. |
Ножівка викружна MasterTool GM 300 мм, 8TPI, закалений зуб, 3-D заточка (А | 224 грн. |
Ножівка викручна 300 мм MASTERTOOL 8TPI MAX CUT загартований зуб 3D заточу | 190 грн. |
Ножівка викручна MASTERTOOL 8TPI MAX CUT 300 мм загартований зуб 3D заточу | 227 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →