Ножівка Master Tool 14-6012
Master Tool 14-6012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6012
Ножовка садовая MasterTool 170 мм 14-6012 | 496 грн. |
Ножівка садова MasterTool Самурай 170 мм 14-6012 | 496 грн. |
Ножовка по дереву садовая MASTERTOOL "Самурай" 170мм (14-6012) | 429 грн. |
Ножівка садова MASTERTOOL "Самурай" 170 мм 9TPI гартований зуб 3-D заточув | 429 грн. |
Ножівка садова MASTER TOOL 14-6012 170мм | 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →