Ножівка Master Tool 14-2445
Master Tool 14-2445 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2445
Усі ціни 7 →Ножовка по дереву универсальная MASTERTOOL BLACK ALLIGATOR 450мм (14-2445) | 328 грн. |
Пилка по дереву Mastertool Black Alligator 450 мм з тефлоновим покриттям ( | 328 грн. |
Ножівка столярна MasterTool GM 450 мм BLACK ALLIGATOR, 9TPI MAX CUT, закал | 328 грн. |
Ножівка столярна MASTERTOOL BLACK ALLIGATOR 450 мм 9TPI MAX CUT закалений | 428 грн. |
Ножівка столярна 450 мм BLACK ALLIGATOR, 9TPI MAX CUT, гартований зуб, 3-D | 282 грн. |
Ножівка по дереву Mastertool 450 мм 10T х 1" потрійна заточка з тефлоновим | 329 грн. |
Ножівка MASTER TOOL 14-2445 450мм | 328 грн. |
Модификації Master Tool 14-2445
Ціни на Master Tool 14-2445 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2440 | від 304 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 14-2445 | від 282 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →