Ножівка Master Tool 14-2755
Master Tool 14-2755 550 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2755
Усі ціни 9 →Пилка по пінобетону Mastertool 550 мм (14-2755) | 720 грн. |
Ножівка для піноблоків MasterTool GM 550 мм, зуб з напайкою, тефлонове пок | 720 грн. |
Ножівка з пінобетону Mastertool 14-2755s - 550 мм (DR-000015580) TRG-14687 | 815 грн. |
Ножівка для піноблоків MASTERTOOL, 550 мм, зуб із переможною напайкою, теф | 756 грн. |
Ножівка для піноблоків 550 мм MASTERTOOLзуб із переможною напайкою тефлоно | 609 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель 14-2755 — довжина полотна 550 мм
- Модель 14-2770 — довжина полотна 700 мм
Модификації Master Tool 14-2755
Ціни на Master Tool 14-2755 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2755 | від 609 грн. | 11 пропозицій | ||
Master Tool 14-2770 | від 575 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →