Ножівка Master Tool 14-2840
Фото 3 |
Master Tool 14-2840 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2840
Усі ціни 9 →Ножовка по дереву универсальная MASTERTOOL 400мм (14-2840) | 251 грн. |
Ножівка столярна Mastertool 400 мм (14-2840) | 251 грн. |
Ножівка столярна MasterTool GM 400 мм, 9TPI MAX CUT, закалений зуб, 3-D за | 251 грн. |
Ножівка столярна 400 мм MASTERTOOL 9TPI MAX CUT загартований зуб 3D заточу | 212 грн. |
Ножівка столярна MASTERTOOL 9TPI MAX CUT 400 мм загартований зуб 3D заточу | 255 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Master Tool 14-2840
Ціни на Master Tool 14-2840 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2840 | від 212 грн. | 9 пропозицій | ||
Master Tool 14-2845 | від 229 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →