Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650
Фото 5 |
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650
Усі ціни 12 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL QI 5.2 Ач (602359650) | 15 897 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I в MetaBox із 2 акб | 15 899 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I, 2 акб 18 В Li-Powe | 15 867 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I (602359650) | 15 899 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I (602359650) 6023596 | 15 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650
Ціни на Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650 | від 15 841 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660 | від 17 549 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359850 | від 9 175 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359840 | від 9 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →