Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I 602360500
Фото 5 |
Metabo SB 18 LTX BL I 602360500 |
|
Модель 602360850 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 602360500 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX BL I 602360500
Усі ціни 9 →Шуруповерт-дриль ударний акумуляторний Metabo SB 18 LTX BL I ASC 55 (60236 | 14 142 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I з 2 акб, з/п | 14 199 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL I, 2 акб 18 В Li-Power 4.0 | 14 199 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL I (602360500) | 14 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I (602360500) 602360500 | 14 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Metabo SB 18 LTX BL I 602360500
Ціни на Metabo SB 18 LTX BL I 602360500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX BL I 602360500 | від 14 142 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360650 | від 13 520 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360850 | від 8 742 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360840 | від 9 806 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →