Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204
Відео 1Фото 18 |
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 |
|
У комплекті швидкозатискний патрон, патрон SDS+ з додатковою рукояткою та кейс.
Модель 06019K6204 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 | 17 960 грн. |
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 | 18 409 грн. |
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 | 18 858 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204
Ціни на Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6205 | від 28 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6200 | від 30 640 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6202 | від 9 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6203 | від 16 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-90 FC Professional 06019K6204 | від 17 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →