Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890
Відео 2 |
Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890 |
|
Модель 601038890 поставляється без кейса, а модель 601038840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890
Усі ціни 21 →Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 BL без АКБ (601038890) | 4 112 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL (без АКБ) 6010388 | 4 112 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo POWERMAXX BS 12 BL без акб 601038890 | 4 112 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 BL (601038890) - бе | 4 112 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL каркас (601044850 | 4 128 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038500 | від 7 087 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038800 | від 11 490 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038890 | від 4 097 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL 601038840 | від 6 051 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →