Ексцентрикова шліфмашина Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840
Фото 7 |
Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840 без кейскейс |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Metabo Powermaxx SXA 12-125 | 10 462 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL без акб і з/п в Me | 8 299 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Metabo POWERMAXX SXA 12-125 BL в кей | 8 299 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Metabo PowerMaxx SXA 12-125 | 8 299 грн. |
Шлифмашина эксцентриковая аккумуляторная Metabo PowerMaxx SXA 12-125 B (60 | 10 462 грн. |
Модификації Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840
Ціни на Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035850 | від 9 239 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SXA 12-125 BL 602035840 | від 8 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →