Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870
Фото 4 |
Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870 |
|
В комплекті 601076500 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 601076800 — 4 Агод, в комплекті 601076870 — 2 Агод, є набір аксесуарів, в комплекті 601076910 — 2 Агод, є силовий адаптер PA 12 LED-USB
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 Set + 2 акб + з/в | 9 305 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 Mobile Works | 9 305 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo POWERMAXX SB 12 SET, 2 акб 12 В Li-Powe | 9 305 грн. |
Модификації Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870
Ціни на Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076870 | від 9 305 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 601076500 | від 5 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076910 | від 6 821 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 601076890 | від 2 476 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 601076840 | від 4 329 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 Set 601076900 | від 7 081 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →