Болгарка Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800
Відео 16Фото 8 |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 2 Агод кейс / акк. 2 шт 4 Агод кейс / акк. відсутнійкейс / акк. відсутній Metaloc |
|
В комплекті моделі 600348500 акумулятори ємністю 2 Агод, а в комплекті 600348800 — ємністю 4 Агод
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo POWERMAXX CC 12 BL, 2 акб 4.0 Ah, з/ | 10 797 грн. |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 | 18 240 грн. |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 | 18 696 грн. |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 | 19 152 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800
Ціни на Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348850 | від 4 850 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500 | від 7 638 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 | від 10 797 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348860 | від 6 612 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840 | від 7 114 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →