Шурупокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840
Фото 4 |
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840 |
|
Модель 601115890 поставляється без кейса, а модель 601115840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840
Акумуляторний ударний гвинтоверт Metabo PowerMaxx SSD 12 BL без АКБ + Meta | 7 866 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL MetaLoc (без АК | 7 868 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo POWERMAXX SSD 12 BL без акб 6011158 | 7 868 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Metabo POWERMAXX SSD 12 BL (601115840) | 8 282 грн. |
Модификації Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840
Ціни на Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115500 | від 8 154 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115800 | від 12 150 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890 | від 4 881 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840 | від 7 866 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →