Умивальник Mexen Elza 40 21014000 405 мм
Фото 11 |
Mexen Elza 40 21014000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Elza 40 21014000 405 мм
Усі ціни 20 →Умивальник накладний MEXEN ELZA MARBLE MATT 405x330x140мм овальний білий M | 5 588 грн. |
Умывальник Mexen Elza Pink Matt MEX-21014044 | 6 072 грн. |
Умивальник накладний MEXEN ELZA 405x330x140мм овальний білий MEX-21014001 | 6 072 грн. |
Умивальник накладний MEXEN ELZA BLUE MATT 405x330x140мм овальний синій MEX | 6 072 грн. |
Умивальник накладний MEXEN ELZA PINK MATT 405x330x140мм овальний розовий M | 6 072 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →