Пральна машина Miele WEG 665 WCS білий
Miele WEG 665 WCS білий |
|
Автоматичне дозування мийних засобів. Віддалене керування.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele WEG 665 WCS білий
Пральна машина Miele WEG 665 WCS | 69 999 грн. |
Стиральная машина Miele WEG 665 WCS | 69 999 грн. |
Miele WEG 665 WCS (11EG6655UA) WEG665WCS(11EG6655UA) | 69 999 грн. |
Пральна машина повногабаритна MIELE WEG 665 WCS | 69 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →