Витяжка Interline Blow IX A/60/PB нержавіюча сталь
Фото 11 |
Interline Blow IX A/60/PB нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Blow IX A/60/PB нержавіюча сталь
Усі ціни 42 →Interline Interline BLOW IX A/60/PB | 2 599 грн. |
Кухонна витяжка Interline BLOW IX A/60/PB | 2 599 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE BLOW IX A/60/PB 14386 | 2 599 грн. |
INTERLINE BLOW IX A/60/PB | 2 789 грн. |
INTERLINE BLOW IX A/60/PB | 2 543 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →