Витяжка Minola HBI 5204 GR 700 LED сірий
Фото 10 |
Minola HBI 5204 GR 700 LED сірий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5204 GR 700 LED сірий
Усі ціни 18 →Minola HBI 5204 GR 700 LED | 3 299 грн. |
Minola Minola HBI 5204 GR 700 LED 5902767908351 | 3 299 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 5204 Gr 700 Led | 3 300 грн. |
MINOLA HBI 5204 GR 700 LED | 2 909 грн. |
Вытяжка Minola hbi 5204 gr 700 led | 2 857 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Minola HBI 5204 GR 700 LED
Ціни на Minola HBI 5204 GR 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5204 WH 700 LED білий | від 2 785 грн. | 19 пропозицій | ||
Minola HBI 5204 I 700 LED нержавіюча сталь | від 2 894 грн. | 21 пропозиція | ||
Minola HBI 5204 GR 700 LED сірий | від 2 785 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →