Витяжка VENTOLUX Roma 60 IX Lux нержавіюча сталь
Фото 6 |
VENTOLUX Roma 60 IX Lux нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Roma 60 IX Lux нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Витяжка кухонна Ventolux Roma 60 INOX LUX 2058668510018 | 2 868 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 Inox lux | 2 999 грн. |
Вытяжка Ventolux roma 60 inox lux | 2 999 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 INOX LUX | 2 999 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
3 січня 2019, 20:15
Как перекрыть рециркуляцию? #
все понравилось, а вот перекрыть рециркуляцию не могу, в отвод идет основной поток воздуха, но на потолок выходит тоже порция дыма и гари
Модификації VENTOLUX Roma 60 IX Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 60 IX Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 60 WH Lux білий | від 2 531 грн. | 18 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 BR Lux коричневий | від 2 655 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IX Lux нержавіюча сталь | від 2 868 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IV Lux слонова кістка | від 2 531 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →