Витяжка Minola HTL 6814 I 1200 LED нержавіюча сталь
Фото 12 |
Minola HTL 6814 I 1200 LED нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTL 6814 I 1200 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Вытяжка Minola Htl 6814 I 1200 Led | 4 500 грн. |
Витяжка Minola HTL 6814 I 1200 LED | 4 246 грн. |
Вытяжка кухонная MINOLA HTL 6814 I 1200 LED | 4 564 грн. |
Телескопічна витяжка Minola HTL 6814 I 1200 LED | 4 341 грн. |
Витяжка MINOLA HTL 6814 I 1200 LED | 4 149 грн. |
Витяжка MINOLA HTL 6814 I 1200 LED | 4 409 грн. |
Модификації Minola HTL 6814 I 1200 LED
Ціни на Minola HTL 6814 I 1200 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 6814 WH 1200 LED білий | від 4 958 грн. | 1 пропозиція | ||
Minola HTL 6814 I 1200 LED нержавіюча сталь | від 4 149 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →