Витяжка Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED білий
Фото 6 |
Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED білий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED білий
Усі ціни 22 →Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED | 4 229 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED | 3 699 грн. |
MINOLA HBI 5262 WH GLASS 700 LED | 3 519 грн. |
MINOLA HBI 5262 WH GLASS 700 LED | 3 501 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 5262 Wh Glass 700 Led | 4 230 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED
Ціни на Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5262 WH GLASS 700 LED білий | від 3 484 грн. | 24 пропозиції | ||
Minola HBI 5262 IV GLASS 700 LED слонова кістка | від 3 710 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HBI 5262 GR GLASS 700 LED сірий | від 3 874 грн. | 20 пропозицій | ||
Minola HBI 5262 BL GLASS 700 LED чорний | від 3 393 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →