Витяжка Minola HTL 6915 WH 1300 LED білий
Фото 4 |
Minola HTL 6915 WH 1300 LED білий 2020 рікпотужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTL 6915 WH 1300 LED білий
Усі ціни 24 →Minola Minola HTL 6915 WH 1300 LED | 4 769 грн. |
Minola HTL 6915 WH 1300 LED | 4 769 грн. |
Кухонна витяжка Minola HTL 6915 WH 1300 LED | 4 769 грн. |
Вытяжка Minola Htl 6915 Wh 1300 Led | 4 769 грн. |
MINOLA HTL 6915 WH 1300 LED | 4 659 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Minola HTL 6915 WH 1300 LED
Ціни на Minola HTL 6915 WH 1300 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 6915 WH 1300 LED білий | від 4 659 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HTL 6915 I 1300 LED нержавіюча сталь | від 4 437 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →