Витяжка ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий
Усі ціни 31 →Кухонна витяжка Eleyus BREEZE 1200 60 WH | 5 299 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 WH | 5 069 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 1200 60 WH | 4 930 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 1200 60 Wh | 5 232 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 WH | 5 044 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 1200 60 WH
Ціни на ELEYUS Breeze 1200 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 1200 60 BG бежевий | від 4 789 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий | від 4 295 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь | від 4 911 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний | від 4 731 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →