Кухонна мийка Fabiano Ovale 57x45 570x450 (0.8 мм) (8211.401.0410)
Фото 2 |
Fabiano Ovale 57x45 570x450 (0.6 мм)570x450 (0.8 мм) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Ovale 57x45 570x450 (0.8 мм)
FABIANO 570*450 сатин (0,80) 8211.401.0410 | 1 709 грн. |
Мийка кухонна Fabiano 57x45 Satin (8211.401.0410) | 1 450 грн. |
Кухонна мийка Fabiano 57x45 сатин (0,80) 8211.401.0410 | 1 468 грн. |
Модификації Fabiano Ovale 57x45
Ціни на Fabiano Ovale 57x45 |
---|---|---|---|---|
Fabiano BR 57x45 8213.401.1011 570x450 (0.6 мм) | від 932 грн. | 9 пропозицій | ||
Fabiano Ovale 57x45 570x450 (0.8 мм) | від 1 450 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →