Кухонна мийка Teka DR 77 1B 1D 770x500
Фото 3 |
Teka DR 77 1B 1D |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka DR 77 1B 1D 770x500
Усі ціни 28 →Кухонна мийка Teka DR 77 1B 1D 40127301 | 2 478 грн. |
Teka Teka DR 77 1B 1D (40127303) | 3 959 грн. |
Мийка Teka DR-77 1B 1D 40127303 | 3 959 грн. |
Teka DR 77 1B 1D | 3 298 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Teka DR 77 1B 1D (40127301) 40127301 | 3 651 грн. |
Під час планування нової кухні рік тому мийку розраховували взяти гранітну. Але, як кажуть, життя внесло свої корективи. Грошей на всі хотівки, звичайно ж, не вистачило і на мийці довелося заощаджувати. Ну, не те щоб зовсім вже дурницю купили, але коштів вистачило тільки на такий економ-варіант від Teka. Так, бюджетно, але Teka робить якісними навіть недорогі речі. Власне, тому їхній продукт і взяли. Мийка невелика, але нам для двох саме така й потрібна. Кухня у нас тісна і ставити більш габаритне миття означало б зменшити до мінімуму робочу поверхню, а її й так не вистачає. Має пристойних розмірів крило з ребрами твердості. Як на мене, краще було б взагалі без нього, але дружина наполягла. Сталь хороша, якісна, хромонікелева. Таку використовують для виготовлення столових приладів, якісних каструль та навіть промислового обладнання. Тож за безпеку можна не турбуватися. Поверхня миття на проста рівна, а спеціальним чином текстурована. Такий невеликий рельєф не заважає чищенню, зате добре приховує невеликі забруднення, наприклад, солі, що залишилися після висихання води. Вироблено в Іспанії. Має трирічну гарантію. Метал не дуже товстий, що дається взнаки шумом, який виробляє будь-який, навіть не дуже сильний струмінь води. Добре, що вирішувати проблеми з шумом для мене звичайна справа (працюю в автосервісі та покращення шумоізоляції автомобіля це звичайне завдання). Використовував самоклеючий поліуретановий звукопоглинаючий матеріал, відмінний результат. На як у фаянсовій раковині, звичайно, але теж непогано. |
Обладнання для ванної кімнати та кухні німецького бренду Teka купують по всьому світу, тому що воно стильне, функціональне і адекватне за ціною. Кухонна мийка DR 77 1B 1D — виріб для сучасних інтер'єрів вартістю близько $90.
Нестандартний дизайн
Мийка виконана в овальній формі, що вже привертає увагу. Якщо в кухні є предмети інтер'єру з овальними елементами або заокругленнями, раковина буде відмінно гармоніювати з ними, хоча, в принципі, підійде і для суворої геометрії. Розміри виробу складають 770x500 мм, а монтажний отвір має бути 450х480 мм, щоб мийка встановилася щільно і надійно.
Виріб з нержавіючої сталі випускається в двох варіантах — з матовою та текстурованою поверхнею. Зовні обидва покриття виглядають чудово, залишається вибрати, що більше до душі.
А ось товщина металу 0.6 мм, хоча і досить якісного, кілька засмучує для такої ціни. Чаша буде «грати» при контакті зі струменем води або великому завантаженні, що буде супроводжуватися гучним шумом.
Практичність
Добре продумана конструкція крила: ребра направляють воду в мийку і при цьому перешкоджають ковзанню предметів, викладених на сушку. Конфігурація бортиків запобігає розтіканню води за межі мийної зони.
Кругла чаша діаметром 410 мм має глибину 175 мм, цього простору вистачить, щоб зручно помити великі продукти, наприклад, кавун, або посуд великої місткості так, щоб бризки не летіли на всі боки. Водночас, розміри і форма роблять мийку компактною і приємною на вигляд.
Teka DR 77 1B 1D — проста у використанні і приємна на вигляд модель, яка підійде насамперед тим, хто цінує дизайн і готовий за нього платити. А ось товщина, звичайно, підкачала.